به کلیه کاربرانی که قصد استفاده و خرید از سایت را دارند توصیه می کنیم که قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنند:

 1. استفاده از سایت رایگان است.
 2. مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.
 3. تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. اما بدیهیست سایت حق دارد مطالبی که توسط کاربران ثبت می شود و درج آنها خلاف مقررات جمهوری اسلامی ایران است را از روی سایت حذف کند.
 4. علامت تجاری کتاب متعلق به سایت است و هرگونه استفاده از آن بدون اجازه کتبی سایت خلاف و قابل پیگیری قضایی است.
 5. کاربران حق تجارت با کدهای تخفیفی که از سایت تهیه می کنند را ندارند.
 6. مسئولیت حفظ و نگهداری از کدهای تخفیف، به عهده کاربران است و در صورتی که به علت سهل انگاری کاربر، کد مربوطه مفقود شده و یا به دست دیگران برسد سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد.
 7. فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.
 8. استفاده از خدمات این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست.
 9. سفارشات، پس از تایید پرداخت ظرف یک تا سه روز کاری آماده و ارسال می‌شوند در موارد خاص ممکن است حسب درخواست مشتری و در صورت موجود بودن کتاب در انبار واقع در دفتر شرکت، سفارش در همان زمان ثبت ارسال شود.
 10. کاربران محترم می بایست در زمان انتخاب کتاب دقت لازم را مبذول دارند زیرا سفارشات دقیقا طبق درخواست ایشان ارسال می گردد. بدیهی است پس از ارسال سفارش امکان تعویض یا برگشت کالا وجود نخواهد داشت. به غیر از موارد اشکالات چاپی مانند : ناقص بودن صفحات، سفید بودن صفحات، به هم ریختگی ترتیب صفحات و موارد مشابه.در صورت مشاهده هر یک از موارد فوق در سفارش تحویل شده لازم است خریدار محترم در اولین فرصت و پس از هماهنگی تلفنی از طریق راه های ارتباطی، بدون آنکه درون کتاب نوشته یا خط و … شده باشد و یا ناقص و مستعمل شده باشد آنها را مرجوع نماید. پس از استرداد کالا و در صورت درخواست خریدار؛ شرکت موظف است به هزینه خود یک بار دیگر سفارش سالم را برای وی ارسال نماید در غیر اینصورت عین مبلغ دریافتی عودت داده می شود.
 11. هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است. صحت و سقم مشخصات درج شده کاربران محترم در قسمت های مربوطه و نیز هرگونه اشکال ناشی از عدم درج صحیح مشخصات خواسته شده به عهده خودشان می باشد.
 12. کلیه سفارشات سبد خرید شما ، می بایست تا یک هفته قطعی شوند در غیر اینصورت سفارش شما لغو خواهد شد. در صورتی که کتاب شما به دلیل اتمام چاپ و موارد همسو به دست شما نرسد عین مبلغ پرداختی شما عودت داده می شود .