درباره کتاب قرآن واضح

سخن ناشر

نمی توان ادعا کرد که قرآن آنگونه که باید، در زندگی شخصی ما جاری و آنگونه که شایسته است در امور عمومی جامعه و مردم موثر است . بهره مندی شخصی و اجتماعی از قرآن مراتب و مراحلی دارد و هر شخص و جامعه ای به تناسب ظرفیت خود از آن برخوردار میشود ، اما پیش شرط این بهره مندی خواندن است ؛ متن قرآن در ابتدای امر باید به ساده ترین راه ممکن قابل خواندن باشد . از آغاز نزول قرآن تغییر و تحولات زیادی بر خط قرآنی حادث گشته و در دوره های مختلف به تناسب رشد تمدن و جوامع و تغییر ذائقه های هنری و زیبایی شناختی مردم ، با اصطلاحات عمدهای مواجه شده است که به سمت سادگی بیشتر و خوانایی بهتر سوق داشته است که قرآن واضح و تیم پشت آن رسالتش ایجاد محصولی برای خواندن آسوده تر و درست تر قرآن کریم است .

دانلود کاتالوگ
Success Stories

خصوصیات کتاب

ساده و خوانا

ساده و خوانا

خوانایی قرآن از همه چیز مهمتر است فونت «واضح» ظرف 3 سال اختصاصاً برای این کتاب طراحی شده و توسعه پیدا کرده است.
طراحی اختصاصی تک تک حروف (بیش از ۵۰۰ کاراکتر ).
تایپوگرافی و اعراب گذاری تک تک کلمات قرآن (بیش از ۲۱ هزار کلمه).
خطی ساده، امروزی، منحصر به فرد و سازگار در فضای دیجیتال.
طراحی خط بر پایه هنر ایرانی و سلیقه فارسی‌زبانان.
سهولت در استفاده روزمره از کتاب قرآن با طراحی متفاوت و فانتزی
ایرانی و امروزی

ایرانی و امروزی

کتاب قرآن واضح براساس استاندار بروز دنیا طراحی و تولید شده است ، همچنین فرهنگ و سلیقه ایرانی در طراحی لحاظ بوده ، این کتاب با در نظر گرفتن تمام این مسائل خودش را به عنوان کتابی مدرن ، استاندار و ایرانی معرفی می کند .
زاویه منظم کاراکترها
در نظر گرفتن سلیقه ایرانی
حروف قابل تشخیص و منظم
همراه داشتن فرهنگ غنی ایرانی اسلامی
استفاده بجا و مناسب از ترجمه و تفسیر
کاربردی و همگانی

کاربردی و همگانی

کتاب قرآن واضح در طول 3 سال بارها و بارها، توسط بهترین طراحان بازنویسی شده است؛ نیازهای کاربر به خوبی شناخته شده و به سادگی در دسترس قرار داده شده است؛ بهترین چیدمان آیات در این کتاب کمک کرده تا همه سنی بتواند با قرآن ارتباط برقرار کند .
جزئیات کم برای استفاده روزمره
پرهیز از ضعف های زیاد و پیچیدگی
مناسب همه سنین
توجه و بکارگیری دیدگاه های متفاوت
انتخاب متن رسم المصحف (استاندارد) یا رسم الاملاء (ساده – قیاثی).
زیبا و نفیس

زیبا و نفیس

ارائه محصولی که با هنر و اصالت غنی هماهنگی داشته و از لحاظ چاپ و ظاهری ، زیبا و جذاب است ، و مخاطبین زیادی را به سمت خود کشیده است
حفظ اصالت و تاریخی بودن قرآن
در نظر گرفتن فرهنگ عمیق ایرانی
تحقیق و تحلیل ظاهر دیگر کتوب قرآنی
بهترین جلد و چاپ در طراحی کتاب
تذهیب جهت زیبایی کتاب قرآن واضح
با کیفیت و با دوام

با کیفیت و با دوام

متریال بکار برده شده در چاپ و دوخت این کتاب کمک کرده تا دوام و کیفیتی متفاوت و ماندنی داشته باشد
حفظ مقاومت و دوام
توجه به استفاده روزانه از کتاب
وزن مناسب جهت حمل و استفاده
حفظ زیبایی در حین با دوام بودن
ﺑﻨﺎﺑﺮ ﺳﻠﯿﻘﻪ ﻣﺨﺎﻃب ﺟﻠﺪ کتاب در 5 رﻧگ ﺗﻮﻟﯿﺪ و ﻋﺮﺿﻪ شده
قطع وزیری

قطع وزیری

قطع وزیری یکی از معروف‌ترین قطع‌های استاندارد کتاب در ایران است. ابعاد قطع وزیری قرآن واضح تقریباً ۲۱/۵ * ۱۶/۸ سانتی‌متر است و وزن این کتاب معادل ۹۸۰ گرم می باشد .

قطع رقعی

قطع رقعی

این قطع اندازه کاملا مناسب یک کتاب قابل حمل کوچک است و محبوبیت بالایی دارد ، اندازه این قطع کتاب قرآن واضح ۲۱/۵ * ۱۴/۲ سانتی متر است، که تقریباً معادل A5 است و وزن این کتاب معادل ۶۰۰ گرم است

قطع جیبی

قطع جیبی

برای چاپ کتاب‌هایی به کار می‌رود که سایز کوچکی دارند. به طوری که خواننده قادر است روزانه آن‌ها را با خود حمل نماید.کتاب‌های قطع جیبی قرآن واضح با ابعاد ۱۶/۵ * ۹ سانتی متر است و با وزن ۱۵۰ گرم منتشر می شود .

امتیاز 4.9 از 5

نظر کسانی که قرآن واضح به دستشان رسیده است….

+0

تعداد جلد قرآن کریم با خط واضح که تا کنون سفارش داده شده است…

علاوه بر سفارش آنلاین، شرکت ها و سازمان‌ها نیز قرآن واضح را برای اهدا به کارمندان و مهمانان، همایش ها و مصارف روابط عمومی و تجهیز مساجد و نمازخانه ها سفارش می‌دهند...
آستان قدس رضوی
شرکت ایران خودرو
بانک رفاه کارگران
شبکه اینترنتی ایکنا
شرکت صنایع پتروشیمی مسجد سلیمان
هلدینگ پیشرو

سفارش سازمانی دارید؟ یا درخواست همکاری در فروش؟

برای ثبت سفارش در تعداد بالا و بررسی امکان اختصاصی سازی متناسب با نیاز خود سفارش تماس بگیرید. همچنین امکان چاپ اختصاصی در تیراژ بالاتر از یک نوبت چاپ وجود دارد. همچنین از همکاری با ناشران و همکاران پخش کتاب و نمایشگاهّ‌ها استقبال می‌شود….

سوالات متداول…

بله تمام ویژگی های مفید را حفظ و اشکالات آن را برطرف و با فونت مناسب و واضح برای علاقه مندان عرضه گردیده است. در این کتابت تفاوت رسم الخط و نوع نگارش را به وضوح می توان حس کرد.

خوشبختانه قانون گذار محترم در قانون مالیات بر ارزش افزوده فروش کتاب را شامل پرداخت مالیات بر ارزش مطابق با بند 5 ماده 12 قانون مالیات بر ارزش افزوده ندانسته ولذا از این قانون مستثنی می باشد.

پرداخت آنلاین از طریق پایانه های پرداخت بانکی انجام می‌شود. هنگام ثبت سفارش می‌توانید یکی از پایانه‌های پرداخت را انتخاب کرده و با در دست داشتن اطلاعات کارت خود شامل شماره 16 رقمی، تاریخ انقضا و رمز دوم هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. در روش پرداخت آنلاین، در صورت تایید پرداخت سفارش به صورت خودکار به صورت فاکتور شده تبدیل گردیده و در فهرست آماده سازی قرار می‌گیرد..

از طریق تلفن یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس، با ما تماس بگیرید.

در حال حاضر فقط از طریق اداره پست میتوانید سفارش خود را تحویل بگیرید. در سراسر کشور سفارش ها با پست پیشتاز و سفارشی ارسال می شوند.

از بخش تماس با ما میتوانید شکایات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

تصاویری از کتاب قرآن با خط واضح

نمایش اصل کتاب مصحف شریف، رنگ بندی و کیفیت جلد، صفحات اصلی، صفحات ابتدایی و پایانی، آستر استقبال و بدرقه و…