سوالات متداول

پاسخ‌های خود را اینجا بیابید!

اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید که در این صفحه گنجانده نشده است

تماس با ما بیشتر درباره ما

با مراجعه به صفحه فروشگاه در وبسایت قرآن واضح با مدل های مختلف چاپ شده قرآن واضح رو به رو خواهید پس از انتخاب رنگ و اندازه مورد نظر میتوانید به تکمیل موارد دیگر برای خرید محصول اقدام نمایید

نسخه اول این قرآن در سال ۱۳۹۶ رونمایی شده است

با مراجعه به صفحه فروشگاه در وبسایت قرآن واضح میتواننید قیمت محصولات را پیدا کنید .

بله، کتاب قرآن واضح پس از انتشار نسخه چاپی، به صورت الکترونیکی نیز منتشر می کند.

قرآن واضح با قلم واضح گامی نو برداشته و فونتی جدید را در فضای قرآنی به جهان معرفی کرده است ، فونتی ساده و کار شده که تمام مخاطبین در سنین مختلف را در بر میگیرد ، فونتی که براساس اصول و فرهنگ ایرانی طراحی و ساخته شده است

سوالات عمومی واضح

امیدواریم با انتشار کتاب قرآن واضح، گامی در جهت فهم آسان‌تر و انس هرچه بیشتر با قرآن کریم برداشته باشیم.

پرداخت آنلاین از طریق پایانه های پرداخت بانکی انجام می‌شود. هنگام ثبت سفارش می‌توانید یکی از پایانه‌های پرداخت را انتخاب کرده و با در دست داشتن اطلاعات کارت خود شامل شماره 16 رقمی، تاریخ انقضا و رمز دوم هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. در روش پرداخت آنلاین، در صورت تایید پرداخت سفارش به صورت خودکار به صورت فاکتور شده تبدیل گردیده و در فهرست آماده سازی قرار می‌گیرد..

از طریق تلفن یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس، با ما تماس بگیرید.

در حال حاضر فقط از طریق اداره پست میتوانید سفارش خود را تحویل بگیرید. در سراسر کشور سفارش ها با پست پیشتاز و سفارشی ارسال می شوند.

متاسفانه در موارد استثنایی به دلیل اشکال در سیستم پایانه پرداخت، ارتباط بین سرور بانک و سرور کتابفروشی و یا دیگر حالت‌های پیش‌بینی نشده امکان کسر وجه از حساب شما و عدم تایید پرداخت وجود دارد. در حالت عادی پایانه‌های پرداخت بانک اینگونه تراکنش‌ها را به صورت خودکار مسترد کرده و وجه ظرف مدت چند دقیقه یا حداکثر چند روز به حساب بانکی شما مسترد می‌گردد.

اگر هنگام مراجعه مامور پست در محل حضور نداشته باشید، طبق قوانین پست دوباره به شما مراجعه خواهند کرد. اگر باز هم حضور نداشته باشید رسیدی با ذکر شماره و تاریخ مراجعه در محل قرار می‌دهند تا با استفاده از آن به اداره پست مراجعه کرده و بسته را تحویل بگیرد. اگر ظرف مدت مشخص مراجعه نفرمایید بسته به فرستنده مرجوع می‌شود.

سوالات عمومی فروشگاه اینترنتی واضح

امیدواریم با سایت فروشگاه اینترنتی قرآن واضح ، گامی در جهت خرید آسان‌تر و ارتباط سریع با قرآن واضح برداشته باشیم.

اپلیکیشن قرآن واضح یک برنامه کاربردی برای تلاوت، فهم و انس با قرآن کریم است که امکاناتی نظیر قرائت با صوت اساتید برجسته، ترجمه روان و تفاسیر مختلف، جستجو و علامت‌گذاری، و… را به شما ارائه می‌دهد.

اپلیکیشن قرآن واضح با ارائه امکانات و ویژگی‌های منحصر به فرد، تجربه‌ای نوین از تعامل با قرآن کریم را به شما ارائه می‌دهد. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از: رابط کاربری ساده و جذاب امکان قرائت قرآن با صوت اساتید برجسته ترجمه روان و تفاسیر مختلف جستجو و علامت‌گذاری آیات امکان یادگیری و حفظ قرآن ارائه محتوای آموزشی و تفسیری امکان اشتراک‌گذاری آیات و تفسیر با دیگران و…

بله، دانلود و استفاده از اپلیکیشن قرآن واضح برای عموم کاربران رایگان است.

شما می‌توانید اپلیکیشن قرآن واضح را به صورت رایگان از اپ‌استور و کافه بازار دانلود و نصب کنید. پس از نصب، با ایجاد حساب کاربری و ورود به برنامه، می‌توانید از امکانات مختلف آن بهره‌مند شوید.

قرآن واضح در حال حاضر خدمات آموزشی مستقیمی ارائه نمی‌دهد. با این حال، می‌توانید از طریق اپلیکیشن قرآن واضح به محتوای آموزشی و تفسیری مختلف دسترسی داشته باشید.

سوالات عمومی اپلیکیشن واضح

امیدواریم با استفاده از اپلیکیشن قرآن واضح، بتوانید تجربه‌ای نوین و دلنشین از انس با قرآن کریم داشته باشید.

پاسخ خود را نیافتید؟!

گوشی خود را برداشته همین الآن با ما تماس بگیرید